Xiaomi Türkiye’deki Mağaza Yerlerini Açıkladı

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi belkide en hızlı büyüyen firmalar arasında. Dünya çapında büyük bir hızla başarısına başarı katan Xaoami, yalnızca kendi ürünlerinin satılacağı Mi Store’ları Türkiye’de nereye açacağını açıkladı.

Yüksek hızda android cihazları rakiplerinden çok daha uygun fiyata sunan Xiaomi, Türkiye pazarına giriş yapıyor. Firma ilk olarak mağazalarını İstanbul’a açacak. Xiaomi, Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’da iki Mi Store açmaya hazırlanıyor.Mi Store’ lar görünüşe göre ilk olarak Vadi İstanbul’a açılacak. Mağaza açılış tarihleri henüz belli değil.

Sadece telefon değil, powerbank, elektrikli bisiklet, elektronik ev aletleri vb. ürünlerde de başarılı olan firmanın Mi Store’larında hangi ürünleri sunacağı da belirsizliğini koruyor. Rakipleriyle arasındaki fiyat farkını göz önünde bulundurursak Xioami başarılı olacağa benziyor :)

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>