Hem tablet hem de dizüstü!

HP, iş dünyası için üretilen 9,2 mm’lik yepyeni tabletiyle 2013 yılına damgasını vuracak. Aynı zamanda dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabilen HP ElitePad 900, dünyanın ilk ve tek kurumsal tableti.

HP’nin yeni Windows 8’li tableti ElitePad 900, bilgisayar dünyasının en etkili dönüşümlerinden birini gerçekleştiriyor. İşletmelere ve kurumsal kullanıcılara yönelik tasarlanan tablet, sıradan tabletlerin ötesine geçerek dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor.

İş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ElitePad 900 akıllı tasarımı, üstün dokunma deneyimi ve işlevsel kullanımıyla yazılım ve donanım seçeneklerinin en iyilerini sunuyor.

Window 8’li tablet ile Office keyfi ofis dışında!
Üretkenlik ve sunum araçlarından, mesajlaşma ve takvim özelliklerine kadar kurum Microsoft Office programlarında ihtiyaç duyulan her şey HP ElitePad 900 ile artık parmakların ucunda. Windows 8 ile birlikte gelen tablet 9.2 mm’lik ultra ince yapısı, 700 gr ağırlığı ve zarif tasarımı, iş dünyasına yönelik işlevleri, işletilebilirlik özelliği ve destek hizmetleri, 10.1 inç’lik (25.6 cm) çoklu dokunmatik HD ekranı ile son derece ergonomik ve kullanışlı bir tasarım örneği sunuyor.

Çoklu BT ortamlarında üst düzey güvenlik
Kurumsal kullanıcıların işini kolaylaştıran en önemli özellikler arasında HP Özel Entegrasyon Hizmetleri sayesinde ElitePad 900’ün mevcut BT ortamlarına kolaylıkla entegre olması ve bilinen Windows uygulamalarına uyumlulukta bir akıllı telefon rahatlığı sunması yer alıyor. Böylece tablet, HP İstemci Yönetimi Çözümleri’nin yanı sıra yakın alan iletişimi (NFC), Active Directory, etki alanı katılımı ve PXE önyükleme desteğiyle bir bilgisayar filosunu kolayca yönetebiliyor.

Kurulum, dağıtım ve yönetim süreçlerinde çalışma ortamlarında dağıtılan her bilgisayar, işletmelerin güvenliğini sağlama amacıyla HP Client Security’nin güvencesi altında. HP BIOS Protection ve Microsoft Defender, virüs saldırılarına ve diğer tehditlere karşı geliştirilmiş koruma özelliklerini kullanıyor ve iş akışını pürüzsüz hale getirerek hassas verilerle aygıtların, şirket içinde saklanmasını sağlıyor.

Düşük hacim, yüksek etki
Gücünü ve hızını Intel‘in CloverTrail Atom Z2760 işlemcisinden alan tablet, 2GB’lık sistem belleği ve 64 GB’ye kadar çıkabilen depolama alanı içeriyor.

115 bin saatlik testler ve kapsamlı tanılama işlemlerinin sonucu olarak ortaya çıkan iki hücreli polimer piller ise, HP Uzun Ömürlü Pilin sunduğu üç yıl dayanabilirlik özelliği sayesinde, kullanıcıları pil değiştirme telaşından kurtarıyor.

Smart Jackets ile hem dizüstü hem de masaüstü!
Ekim ayında resmi tanıtımı yapılan son teknoloji ürünü HP ElitePad 900, geliştirilmiş dokunma algısı ve esnek dış hatları sayesinde, cihazın hem tablet hem de dizüstü bilgisayar işlevi görmesiyle de dikkat çekiyor. Sıradan tabletlerin dönüşümünü tetikleyen tasarım harikası bu cihaz, Smart Jackets adı verilen akıllı aksesuarlarıyla donatıldığında, yaratıcılıkla işlevselliği ikiye ayrılan tek bir vücutta buluşturuyor ve klavye, SD kart okuyucu, USB ve HDMI eklentileriyle özel kullanım ihtiyaçlarına göre özelleştirilip yapılandırılabiliyor.

Ofis ortamlarındaki yerleştirme istasyonlarında tam donanımlı bir klavye eklenmesi durumunda masaüstü bilgisayar deneyimi sunan HP ElitePad 900, çok görevli işlemlerde ek bir ekran işlevi görerek üretkenliği daha da artırıyor.

Leke tutmayan çoklu dokunmatik ekranı ve alüminyum düğmeleri, HP ElitePad’in genel görünümünün tıpkı işlevleri kadar etkileyici olmasını sağlıyor.

Askeri dayanıklılık testlerinden geçer not!
Tabletin öne çıkan bir diğer özelliği ise, CNC işlemeli alüminyum ve Corning® Gorilla® Glass 2 gibi şık ve kaliteli malzemelerin kullanımıyla sağlamlık ve güvenlikten ödün vermemesi.

Toplantı odasından depoya, eğitimden sağlık sektörüne kadar tüm alanlarda, her türlü çalışma ve seyahat şartlarına uyum sağlayan ve dayanıklılık gösteren tablet; titreşim, toz, nem, yükseklik ve yüksek ısı gibi 810G askeri dayanıklılık standartlarını karşılayan mühendislik unsurlarıyla donatıldı.

[alıntı]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.