S4’ten “gerçek” görüntüler!

İşte Galaxy S4’ün ekran görüntüleri!

Dün sızan görüntüler doğru çıkmadı ama bu kez sızanlar, gerçekten Galaxy S4’e ait olabilir!

Bu kez gerçekten de Galaxy S4’ten sızan ekran görüntüleriyle karşınızda olabiliriz. Hatırlayacağınız gibi dün ortaya çıkan ekran görüntülerinin Galaxy S4’e değil, S3’e ait olduğu anlaşılmıştı.

Yine SamMobile’ın ortaya çıkardığı, gsm-israel.co.il web sitesinde yayınlanan ekran görüntülerinde yeni TouchWiz Nature UX 2.0 arayüzünü görmeniz mümkün. Görüntülerde arayüzün sekmeli ve açık renkli arka plana sahip oluşu gözlerden kaçmıyor.

Ekran görüntüleri, Galaxy S4’ün 5 inç’lik full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğunu onaylıyor. Bunun yanında görüntülere göre cihazın ABD sürümü, dört çekirdekli 1.8GHz işlemciyle geliyor. Dolayısıyla bu sızıntı, daha önce söylenen “sadece bir Galaxy S4 modeli olacak” raporuyla ters düşüyor. Bunun yanında cihazın Avrupa sürümünün 8 çekirdekli Exynos Octa’yı taşıyacak olması muhtemel. Kamera görüntülerindeki ekran çözünürlüğü ise, cihazın 13MP’lik bir kamerayla geldiğini doğruluyor.

Cihaz, beklendiği gibi Smart Scroll, Smart Pause, Smart Stay ve Smart Rotation özelliklerine de sahip.

Galaxy S4’ün tüm özelliklerini ve en önemli kendisini, 14 Mart’taki Samsung etkinliğinde görme fırsatı bulacağız.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.