ZyXEL’den yeni ürün!

ZyXEL, yeni ürünü Kablosuz Powerline Ağ Genişletici PLA4231 Kit’ini pazara sundu.

PLA4231 elektrik prizine takılarak sadece elektrik hattı üzerinden iletişim imkânı sunmuyor, aynı zamanda, ev tipi kullanıcılar için kablosuz bağlantı alanını da genişletiyor. Bu ürün sayesinde akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi modern çağın mobil cihazları, evin her köşesinden internete kolaylıkla bağlanabiliyor. Kablosuz bağlantı kapsama alanını genişleten PLA4231 Kit’i, aynı zamanda mobil kablosuz bağlantıları daha özgür hale getiren bir transmisyon merkezi işlevi görüyor.

ZyXEL’in sunduğu Powerline çözümleri, yeni kablo döşemenin zor ve uygun olmadığı tüm konutlarda anında internet bağlantısı sağlamanın en kolay ve etkili yolu. Bu ürün ailesindeki cihazları hali hazırdaki bir prize taktığınız anda, evinizdeki elektrik şebekesi, kullanıma hazır bir internet ağına dönüşüyor. Yeni PLA4231 Kit çözümü, Powerline ürün serisinin sağladığı tüm kablolu bağlantı avantajlarına ek olarak, günümüzde mobil cihazlar sayesinde sürekli artan kablosuz bağlantı ihtiyaçlarını da karşılayabilmeyi ve kablosuz bağlantı kapsama alanını genişletme olanağı sağlıyor.

Yeni ZyXEL PLA4231 Kit’i bir önceki nesil teknolojiye sahip HomePlug AV 200 Mbps ürününe kıyasla hızını % 60 oranında artırarak, 500 Mbps seviyesinde veri aktarım olanağı sunuyor. Bu sayede HD kalitede ses ve video dosyaları donma ve gecikme yaşanmadan aktarılabilirken, çok oyunculu oyun keyfi ve eş zamanlı internet sörf deneyimi de mümkün kılınmış oluyor.

ZyXEL’in takdir toplayan kullanıcı dostu arayüz sunma özelliği, bu yeni üründe de kendisini gösteriyor. PLA4231 Kit Powerline Extender, kolay kurulum sihirbazının yanında kullanıcıların kablosuz ağ bağlantısını kolaylıkla açıp kapatmasına olanak tanıyan bir WPS tuşuna da sahip. Ayrıca, kullanıcılar sadece WPS tuşuna basarak ağ bağlantılarını Gelişmiş Şifreleme Güvenliği (AWS) mekanizmasıyla otomatik olarak koruma altına alabiliyorlar.

PLA4231, bu ürün ailesinde yer alan diğer cihazlar gibi, sade ve beyaz bir tasarıma sahip. Cihaz üzerindeki farklı renklere sahip LED ışıklar sinyal kalitesini göstererek kullanıcıların bağlantı durumunu kolaylıkla takip edebilmelerine olanak tanıyor. PLA4231’in üzerindeki açma-kapama düğmesi, ürünün istenildiğinde kapatılmasına olanak veriyor ve bu sayede hem fatura giderleri azaltılabiliyor hem de çevre duyarlılığı sağlanmış oluyor.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.